Гуманітарна допомога від МБФ «Карітас Одеса УГКЦ». Фахова консультативна лінія підтримки

Дата: 18.04.2023 09:25

14 квітня Березанська громада отримала від Міжнародного благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ» гуманітарну допомогу у вигляді підгузків для дорослих (100 шт.) та інших засобів гігієни.

Допомога надана громаді в рамках проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг» та реалізується в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Гуманітарна допомога буде розподілена для потребуючих верств населення громади та до Пунктів незламності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Окрім цього, було отримано друковану продукцію щодо надання консультацій МБФ «Карітас Одеса УГКЦ» до 30 червня 2023 року.

ХТО і КОЛИ консультує:

- СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК, ФАХІВЕЦЬ ІЗ ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ

(понеділок, 14:00 – 18:00);

- ЮРИСТ

(вівторок, 14:00 – 18:00);

- ЛІКАР

(середа і четвер, 14:00 – 18:00);

- ПСИХОЛОГ-ПСИХОТЕРАПЕВТ

(п’ятниця, 16:00 – 20:00).