Перші маскувальні сітки передано на передову

Дата: 21.04.2023 13:46

Сьогодні, 21 квітня, Березанська громада передала через свого волонтера Виталий Михайлюк 8 маскувальних сіток для наших Захисників на передову та малюнки від учнів Березанського ліцею.

Протягом тижня над виготовленням цих сіток трудилися колективи Березанської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, БТШ, Березанського ліцею, мешканці Березанки Людмила Лебедин та Краснопілля Тетяна та Валерій Ласкові, Галина Телещак, Оксана Потриваєва, Ольга Воскова, Катерина Мірошніченко, а також колективи Краснопільського старостату, Краснопільської бібліотеки, Краснопільського ліцею, Краснопільського дошкільного закладу.

Фото без опису Фото без опису

Роботу ще не завершуємо. Маскувальних сіток нашим Воїнам треба ще багато. З першої партії залишилося зробити 8 сіток, але попереду ще нас чекає велика робота.

Запрошуємо усіх небайдужих та бажаючих стати волонтерами та долучитися до плетіння маскувальних сіток з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00 в Березанському гуманітарному штабі.

#Разом_ми_сила!

#Надійний_тил_для_ЗСУ!