Березанський БТШ: колектив працює в багатьох напрямках

Дата: 02.05.2023 09:48

Для колективу Березанського Будинку творчості школярів Березанської селищної ради минулий тиждень видався насиченим, не дивлячись на дощову погоду.

Працівники закладу продовжували прибирати територію: висіяли квіти, які надав нам відділ освіти, культури, молоді та спорту, посадили білий бузок, покосили траву і продовжують покос на цьому тижні.

Фото без описуВ гуртках також іде активна робота: малеча працює з пластиліном та конструкторами, готуються новий танець та театральна вистава, активно йде підготовка до весняних свят.

Педагогічні працівники брали активну участь у семінарах та вебінарах.

Окрім цього, колектив турбується й про допомогу Збройним Силам України - нарізає стрічки для плетіння маскувальних сіток. А разом із ними матусі, які приводять своїх діточок на гуртки. Поки діти займаються, мами не гають часу - допомагають нарізати стрічки.

Тож робота у БТШ кипить щодня. Корисна справа знаходиться для всіх і кожного. Разом до Перемоги!