Співчуття з приводу загибелі Володимира Володимировича Ткачука

Дата: 05.05.2023 10:48

До Березанської громади знову прийшла страшна звістка. З глибоким сумом і скорботою сповіщаємо трагічну звістку про загибель нашого земляка Володимира Ткачука з села Щасливе, який вважався донедавна безвісти зниклим з 30 квітня 2023 року.

Наш земляк був призваний з початку повномасштабної російсько-української війни, з 27 лютого 2022 року. Воював солдатом (водієм) у складі 3 штурмового відділення 2 штурмового взводу 1 штурмової роти 1 штурмового батальйону. Загинув під Бахмутом Донецької області 30 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Колектив Березанської селищної ради висловлює найщиріші співчуття матері, дружині, чотирьом братам, які сьогодні на фронті, трьом сестрам, рідним, побратимам загиблого воїна Володимира Ткачука.
Доземно вклоняємося родині відважного воїна та розділяємо тяжкий біль страшної втрати.
Вічна слава Герою!