БФ "Право на захист" здійснив прийом біженців Березанської громади для оформлення матеріальної допомоги від ООН

Дата: 11.05.2023 16:12

10 травня у фойє приміщення Березанської селищної ради представники Благодійного фонду "Право на захист" БФ Право на захист, які є офіційними партнерами Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, здійснили прийом постраждалих від війни громадян для оформлення матеріальної допомоги.

Фото без описуРозмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом 3 місяців. Тобто кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

Правом отримати допомогу від ООН учора скористалося 76 біженців, які зараз перебувають на території Березанської громади.