Вітання Березанського селищного голови до Дня матері

Дата: 12.05.2023 18:17

Дорогі жінки, любі наші Мами! Від щирого серця вітаю Вас зі святом - Днем матері!

Для кожного українця слово «мама» уособлює в собі три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну матір та неньку-Україну.

Фото без описуНемає на землі людини ближче і дорожче, ніж мама. Мама - це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Мама більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розуміє, підтримує, з глибоким болем переживає невдачі. Мама упродовж усього життя оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи, жертвує собою заради щастя дітей.

Низько вклоняюсь перед Вами, Мами, за справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю – виховання майбутнього покоління.

Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти та приносять Вам лише радість, нехай Господь береже Вас та дарує мир і злагоду у ваших родинах!

Зі святом, дорогі Матері!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.