Щодо проведення Міжнародного Дня поля

Дата: 31.05.2023 14:19

01 червня 2023 року о 10.00 на базі Навчально-науково-практичного центру Миколаївського національного аграрного університету, інноваційний полігон з трансферу сучасних технологій в AПK, що розташований біля с. Сеньчине, Миколаївського району, Миколаївської області (107 км автомагістралі Миколаїв-Одеса), в рамках Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах війни i післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри» відбудеться Міжнародний День поля.

Фото без описуВ ході проведения заходу буде презентовано:

- нові сорти зернових i гібридних технічних культур вітчизняних i провідних міжнародних селекційних центрів (Німеччина, Франція, Молдова, Cepбія, Чехія та інші);

— сучасна сільськогосподарська техніка вітчизняного та зарубіжного виробництва — LOZOVA, MASHINERY, JOHN DEER, LEMKEN, NEW MZURI, CLAAS, AMAZONE, JCB,

KUHN та інші;

- ознайомлення з системою смугового землеробства Mzury Pro-Ti1 за умов природного і штучного зволоження.

Враховуючи вищевикладене, запрошуємо взяти участь в зазначеному заході та долучитися до участі керівників сільгосппідприємств, голів фермерських господарств та ïx спеціалістів, які провадять діяльність на території Березанської громади.

Реєстрація та збір учасників з 09:30 до 10:00.