До уваги безробітних громадян!

Дата: 07.06.2023 16:37

ВПУ № 21 м. Миколаєва за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні запрошує в червні - липні 2023 року на 3-тижневі безкоштовні короткострокові курси для здобуття часткових професійних кваліфікацій в галузі електротехніки, електроенергетики та автоматизації (монтаж освітлювальних проводок і мереж, освітлювальних систем, електричного устаткування, засобів автоматизації, контроль виробничих процесів) з подальшим працевлаштуванням в групу компаній «Агроф’южн», яка спеціалізується на вирощуванні та переробці томатів для виробників соків, кетчупів та томатних соусів, з високою заробітною платою та офіційним працевлаштуванням.

У разі успішного закінчення навчання та стажування слухачі отримають сертифікат про здобуття часткових кваліфікацій з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

Навчання — безкоштовне, очне, за статтю — чоловіки або жінки, забезпечення гуртожитком та обідом.Фото без опису