Проєкти рішень XL сесії від 07.2023

Дата: 29.06.2023 09:37

Порядок денний ХL сесії селищної ради VІІІ скликання від 13.07.2023

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності,  захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості,  регуляторної діяльності, соціального захисту,  культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про звіт директора Комунального некомерційного підприємства «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради за 2020-2023 роки"

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу прав оренди на них на земельних торгах"

Проєкт рішення №... "Про проведення інвентаризації земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянину України Михайлюку Денису Віталійовичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянці України Михайлюк Світлані Володимирівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянину України Михайлюку Владиславу Віталійовичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність громадянці України Магас Олені Василівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Кравець Любові Дем’янівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Новіцькому Станіславу Євгенійовичу"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) /невитребуваних земельних часток паїв/ громадянину України Громовому Андрію Миколайовичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «ВФ УКРАЇНИ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Мартиненко Людмилі Володимирівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Андреюку Григорію Анатолійовичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянці України Почапській Любові Іванівні"

Постійна комісія з питань  планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку

та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 17.03.2021р. № 26 «Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг в Комунальному закладі «Центр з надання соціальних послуг населенню Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до штатного розпису апарату   Березанської селищної ради  з 01 серпня 2023 року"

Проєкт рішення №... "Про преміювання директора КНП «Березанська ЦРЛ» Березанської селищної ради"