Привітання Березанського селищного голови з Днем національної поліції України

Дата: 04.07.2023 09:00

Шановні поліцейські відділення поліції № 8 Миколаївського РУП ГУНП в Миколаївській області, ветерани Березанської міліції! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем національної поліції України!

Фото без описуВи з честю виконували й виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, ви щодня на варті законності та правопорядку.

Вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати кожен працівник поліції.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо українського народу!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.