Соняшники - для героїв
Покладання квітів до могил загиблих в російсько-українській війні військовослужбовців в рамках церемонії вшанування пам’яті загиблих захисників України – це вже сумна традиція цього серпневого дня. Очільник громади Валерій Хоміцький спільно з начальницею відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Вірою Заблоцькою після відкриття меморіальної дошки воїнам-землякам, котрі загинули, захищаючи незалежність України, відвідали могили військовослужбовців на Березанському та Адамівському кладовищах. Пам’ять захисників СИДОРЧУКА Олександра, ШАРГОРОДСЬКОГО Владислава, ЯВОРСЬКОГО Ярослава, БОЛТЕНКА Віктора, КОВАЛЯ Віктора та ФАКИ Антона вшанували покладанням букетів жовтих соняхів, що є символом скорботи за полеглими героями.
Покладання квітів до могил загиблих воїнів-земляків також відбулося у старостинських округах Березанської громади, на території яких поховані наші хлопці.
Ми глибоко співчуваємо батькам, дружинам, дітям та родинам всіх загиблих.
Прийміть слова подяки за те, що виховали таких патріотів України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати. Нехай там, де відтепер місце спочинку наших захисників, цвітуть соняхи! Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу!
Вічна пам’ять у наших серцях тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!
Слава Україні! Героям слава!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)