НАЗАВЖДИ В НАШИХ СЕРЦЯХ

Дата: 29.08.2023 15:17

29 серпня в Україні вшановують пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Тому саме сьогодні у нашій громаді поряд з пам’ятним монументом воїнам-землякам, які полягли в боях під час Другої світової війни, встановили меморіальну дошку загиблим у російсько-українській війні воїнам, яка знову і знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами, про наших Героїв, про материнське горе.

На церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні батьки, матері, рідні загиблих Героїв нашої громади, представники організацій та старостинських округів, молодь.

Селищний голова Валерій Хоміцький у своєму зверненні зазначив :

“Пам’ятаємо про кожного, хто тримає небо над нами…

Завжди зі щирою вдячністю згадуємо про наших сильних, сміливих та рішучих воїнів, які захищають рідну країну та віддають за неї найцінніше – власне життя.

Розумію, що жодними словами не вгамувати біль рідних, які втратили люблячого батька, чоловіка, найкращого сина.

Для всіх нас це люди, яким ми завдячуємо за кожен наш ранок, й вони назавжди будуть у наших серцях.

Вічна пам’ять полеглим, честь і слава живим Героям”.

Затим Панахиду відправив отець Святослав, настоятель Храму святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Він помолився за кожного з загиблих воїнів, які віддали своє життя за нашу країну, та всіх загиблих Героїв в боях за незалежність України, за видужання всіх поранених воїнів, за всіх живих Захисників України.

«Ми сьогодні згадуємо наших загиблих воїнів, які віддали своє життя за волю та незалежність нашої країни, які, нехтуючи всім – своєю справою, своєю працею, своїм бізнесом, своєю сім’єю, пішли захищати свою домівку, нашу рідну хату, щоби не прийшов в нашу хату той чи інший окупант, бо саме віддаючи своє життя за волю та незалежність нашої країни, він вписується в історію нашої держави», - зазначив під час промови отець Святослав.

Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом. На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі.

Схиляємо голови і розділяємо разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Дякуємо за найбільшу жертву, свідомо віддану своїй державі. І пам’ятаємо кожного поіменно:

БОЛТЕНКО Віктор Олександрович

ПОХИЛА Сергій Борисович

ШАРГОРОДСЬКИЙ Владислав Сергійович

ЯВОРСЬКИЙ Ярослав Васильович

Допоки ми живі — житиме пам’ять про Героїв.

Вони з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом нас, односельчан, і нагадуватимуть кожному, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній Україні.

Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Вічна пам’ять Героям!

Детальну інформацію про загиблих героїв-земляків ви можете знайти на сайті Березанської громади за посиланням: https://berezanska-gromada.gov.ua/geroi-ne-vmirajut-14.../

Фото без опису  Фото без опису Возможно, это изображение 13 человек и текст  Возможно, это изображение 15 человек и толпаВозможно, это изображение 4 человека и Бранденбургские ворота  Фото без опису