Співчуття з приводу загибелі Захисника АНОХІНА Дениса Олексійовича

Дата: 26.01.2024 17:01

Вкотре сумна звістка про поповнення Небесного Війська прийшла до нашої громади.

Кривава російсько-українська війна забрала життя нашого земляка з Калинівки, навідника стрілецького батальйону Збройних сил України АНОХІНА Дениса Олексійовича, 26.10.1978 р.н.

Військовослужбовець самовіданно боронив українську землю та разом з побратимами давав відсіч ненависному ворогові, щодня наближаючи довгоочікуваний день Перемоги над підлим окупантом. Та, на жаль, росіяни відібрали життя нашого оборонця, його мрії і майбутнє…

Важко пережити смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для родини. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

У цей важкий час всі ми – колектив селищної ради, депутатський корпус та мешканці Березанської громади - приносимо щирі співчуття рідним і близьким бійця, розділяємо ваш біль та у скорботі й молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірного захисника України.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!