Березанська громада
Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Що таке бути поруч і де брати на це сили?

Дата: 17.04.2024 08:25
Кількість переглядів: 107

Бути поруч. Коли йдеться про підтримку військових і їхніх родин ми настільки часто чуємо цю фразу, що вже й не замислюємося – а про що вона? Що означає «бути поруч»? Це насправді про частинку душі, яку ми вкладаємо у взаємодію.

Фото без опису

Коли військовий приходить розібратися з бюрократичними нюансами та потребує якихось документів, а у відповідь отримує не сухе бурмотіння про «виконання чинних норм законодавства», а щиру зацікавленість у допомозі, бажання підказати і людяне ставлення. І вирішити питання «попри все», а не «якось так». Оце і є бути поруч.

Долучитися своїм фахом – це теж про бути поруч. Є безліч адміністративних, комунікаційних процесів, які потребують допомоги спеціалістів.

І щоб висловити вдячність військовому – не треба чекати, коли він стане ветераном. Бути поруч можна й треба вже зараз.

ℹ️ На основі прямого ефіру з психологинею Наталією Умеренковою на сторінці Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

#тияк



Коментарі:

Mariana Kalanzhova
2024-04-17 19:04:41

Також можливо вам будуть корисні роздруковані плакати (Формату А3), де є більше інформації про Службу. Ці плакати ми вже надсилали в різні громади, які їх розмістили на дошках оголошень в РВА, ОВА, ЦНАПах, закладах освіти, медичних установах, ТЦК та СП тощо. Ми готові поділитися такою друкованою продукцією, щоб у вашій громаді військові та їхні рідні знали про таку безоплатну підтримку. У разі виникнення уточнюючих запитань - залишили номер комунікаційного менеджера.

Mariana Kalanzhova
2024-04-17 19:04:26

Доброго дня. Дякуємо, що поділилися інформацією про підтримку військових та їхніх рідних від Координаційного центру КМУ. Також вдячні за додану інформацію про те, що матеріал створено на основі інтерв'ю з психологинею Наталією Умеренковою. Пані Наталя є керівницею ГО “Громадський рух “Жіноча Сила України” (https://syla.in.ua/). Наша ГО активно займається психосоціальною підтримкою військових та їхніх рідних з 2014 року, співпрацюючи зокрема зі Збройними Силами України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України і не тільки. Зараз команда ГО надає таку підтримку військовим та їхнім рідним, зокрема, в рамках проєкту "Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців". Більше про роботу Служби — на сайті проєкту https://pidtrymka.in.ua/ Ми надаємо підтримку безоплатно: 1. На гарячій 0 800 332 720 лінії телефоном можна отримати: - консультації та супровід із соціальних питань - психологічну підтримку 2. Також ми проводимо онлайн в зумі групи підтримки (більше на сайті https://pidtrymka.in.ua/support_group_tax/grupy-pidtrymky/) 3. Індивідуальні консультації.

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь