Проєкти рішень L сесії VІІІ скликання. Червень 2024 року

Дата: 08.05.2024 15:33

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Постійна комісія з питань земельних ресурсів, соціального розвитку  та екології,   благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості,  транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельних сервітутів ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО»"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Семченку Сергію Петровичу"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину України Бойку Дмитру Вікторовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Меотіс»"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»"

Проєкт рішення №... "Про передачу в оренду без проведення аукціону комунального майна - транспортного засобу «Центру з надання соціальних послуг»  Березанської селищної ради та встановлення річної орендної плати за користування таким засобом"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу на списання  нестачі матеріальних цінностей Березанської  селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії договорів оренди землі на новий строк з використанням переважного права орендаря, шляхом укладення Додаткових угод до договорів оренди землі"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності Березанської селищної ради "

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу громадянці Ткачик Валентині Валентинівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки "

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд "

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  громадянам України "

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  громадянину України Чапчаю Ігорю Анатолійовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок"

Проєкт рішення №.. "Про передачу земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Сінга Енерджі»"

Проєкт рішення №... "Про відмову у дозволі на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО»"

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики Березанської ради

Проєкт рішення №... "Про затвердження програми реформування та організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти  Березанської  селищної ради на 2024 – 2027 роки"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 20.12.2022 року № 11 "Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Березанської селищної ради на 2023-2027 роки»"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми підтримки сил безпеки і оборони України на 2024-2028 роки"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми «Соціальний безкоштовний автобус» на території Березанської селищної ради  на 2024 – 2027 роки"

Проєкт рішення №... "Про затвердження місцевої цільової Програми сприяння розвитку волонтерської діяльності на території Березанської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення  робочої групи з визначення потреб населення громади та розвитку  у соціальних послугах Березанської територіальної громади"

Постійна комісія  з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про  затвердження  штатного розпису   Березанської селищної ради   на 2024 рік"

Проєкт рішення №... "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної

територіальної громади на  2024 рік "