Який вигляд матимуть навчальні заклади майбутнього? Презентуємо концепцію трансформації шкіл

Дата: 23.05.2024 11:17

Сьогодні більшість шкіл в Україні побудовано за пʼятьма типовими радянськими проєктами — це старі, темні приміщення з нефункціональним використанням простору. Щоб показати, який вигляд можуть мати навчальні заклади майбутнього, презентуємо проєкт трансформації шкіл. Навчальні заклади перетворяться на сучасні простори, де діти зможуть не тільки здобувати знання, а й розвиватися та відпочивати в комфортних умовах.

Який вигляд матиме концепція трансформації шкіл, дивіться в каруселі 👇🏻

Що зміниться в школах після трансформації❓

🫂Безбар’єрність: доступний простір, де учні та вчителі мають рівний доступ до знань і можливостей

🔐 Безпека: якісні укриття, у яких можна не тільки перечекати тривогу, а й відпочити та відчути психологічну безпеку

👩🏻‍🔬 Комфортний простір для розвитку: діти зможуть створювати власні проєкти, вирощувати рослини на подвір’ї чи збирати роботів у майстернях

Розроблена модель трансформацій дасть змогу швидко перетворювати навчальні заклади у звільнених регіонах на сучасні простори. А в майбутньому плануємо масштабувати проєкт, щоб кожна дитина здобувала знання та розвивалася в школах, які мотивують, а не пригнічують.

🔗 Детальніше про концепцію дізнавайтеся за посиланням — https://projects.bcl.com.ua/projects/schools/

Розробка проєктів архітектурної трансформації шкіл реалізується Міністерством освіти і науки за підтримки Метінвест та Група ДТЕК, на базі концепцій, розроблених Mariupol Reborn / Маріуполь Реборн у співпраці з виконавчим партнером Big City Lab та Литовською архітектурною ГО Rebuild The Wonderful, з ініціативи Віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти науки та технологій — Міністра цифрової трансформації Михайло Федоров.