Що треба знати про патронат над дитиною?

Дата: 30.05.2024 10:15

Патронат над дитиною забезпечує захист прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, відповідно до інтересів дитини. Так дитина потрапляє у сім’ю патронатного вихователя. Це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, і з моменту влаштування дитини під патронат саме патронатний вихователь несе повну відповідальність за життя, збереження та поліпшення здоров’я дитини.

🟩Щоб отримати консультацію юриста, скласти заяву — звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги. Усі сервіси системи БПД за посиланням в шапці профілю

📞0 800 213 103 Контакт-центр системи БПД (будні з 8:00 до 18:00) Дзвінки в межах України безкоштовні.

✔️Поділіться дописом на своїй сторінці, щоб якомога більше людей дізналися про це!