Як має виглядати комфортний медзаклад? І що таке справжня безбар’єрність?

Дата: 30.05.2024 13:22

Це історія не лише про сучасні пандуси, це зрозуміла навігація, зручні доступи до вбиралень, змога вільно припаркуватися чи проїхати коридором з дитячим візочком.

Спільно з Big City Lab, НСЗУ Національна служба здоров'я України створено онлайн-курс «Спочатку людина» — про безбар’єрність у закладах охорони здоров’я.

Це 10 модулів з чіткою та практичною інформацією про те, як зробити медичний заклад орієнтованим на людей та комфортним для всіх — без шаленого фінансування, без очікувань масштабної відбудови, щоб втілювати зміни на місцях вже зараз.

Курс стане в пригоді як тим, хто керує закладами охорони здоров’я, медичним працівникам, так і тим, хто впроваджує чи сприяє змінам в країні — архітекторам й урбаністам, громадським активістам та представникам влади на місцях. Цей курс — покроковий алгоритм реальних поліпшень. Ви дізнаєтеся:

✔ як краще зрозуміти потреби людей та якими ці потреби бувають

✔ які є норми для різних територій та приміщень: від того, якими мають бути сходи та доріжки, до норм палат чи їдалень

✔ як провести обстеження простору та втілити якісні зміни з мінімальними витратами

✔ з чого починати зміни та що можна зробити просто зараз

👉 Реєструйтеся та розповідайте про курс. Це крок до змін, який нам до снаги [https://academy.nszu.gov.ua/course/view.php?id=220]

—----------------

ℹ️ Проєкт «Спочатку людина. Онлайн-курс про безбар’єрність у закладах охорони здоров’я» розроблено урбан-бюро Big City Lab у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України, Національною службою здоров’я України та студією онлайн-освіти EdEra за фінансової й технічної підтримки World Bank Ukraine і Генерального директорату Європейської комісії з питань політики сусідства та переговорів з розширення (DGNEAR).

NSZUAcademy