Висловлюємо щирі слова співчуття родині загиблого захисника України

Дата: 13.06.2024 13:19

Нестерпний  біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої  громади. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність та захищаючи нашу Батьківщину від ворога, загинув наш Герой з Калинівки,  солдат  ІВАНОВ Артур Олександрович, 16.07.2001 р.н.

Селищна рада, виконавчий комітет, селищний голова Валерій Хоміцький, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття матері Ользі Вікторівні, усім родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя –  Іванова Артура – та розділяють їх горе.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних,  друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!