Літній підробіток: як не постраждати від торгівлі людьми?

Дата: 19.06.2024 08:51

«У 2021 році група студентів виявила пропозицію роботи на літо на сайті з пошуку вакансій. Обіцяли добре оплачувану роботу на курорті, але по приїзду їхні документи забрали, змусили працювати по 12 годин на день в жахливих умовах і більшу частину заробленої оплати забирали, щоб покрити збитки фірми...»

📢Тисячі молодих людей по всьому світу стають жертвами торгівлі людьми, і це лише один з прикладів. Ситуації торгівлі людьми часто приховуються, жертви залякані або соромляться, тому не повідомляють про злочин.

🚩Друзі, будьте пильні, коли шукаєте літню роботу, і не ігноруйте попереджувальні сигнали!👇

📍Довіряйте своїй інтуїції: Якщо щось здається підозрілим, ймовірно, так і є. Не ігноруйте свої сумніви.

📍Перевіряйте інформацію: Ретельно перевірте роботодавця та вакансію, перш ніж погодитися на роботу. Не вірте обіцянкам, які здаються "занадто гарними, щоб бути правдою".

📍Повідомте близьким: Розкажіть своїм рідним і друзям, куди ви їдете і з ким будете працювати. Зберігайте з ними зв'язок і діліться своїми планами.

📍Зверніться за допомогою: Національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми за номером ☎116 123 або до нашого центру ☎80512463708

#допомога_є