Грант для бізнесу на створення робочих місць для жінок

Дата: 19.06.2024 09:19

Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) та уряд Канади оголошують конкурс на грант у розмірі до 120 000 грн. (сума загального бюджету), де буде підтримано до 5 проєктів з міста Добропілля (Донецька обл.). Гранти надаватимуться на розвиток існуючого бізнесу підприємствам з м. Добропілля. Обов’язковою умовою є проведення навчальних програм для мінімум 14 жінок, котрі постраждали від насильства або знаходяться в складних життєвих обставинах з метою опанування нової професії та подальшого стажування на підприємстві.

👉Подати заявку на конкурс можуть учасники, які відповідають таким критеріям:

✔Бізнеси (юридичні особи), які зацікавлені у подальшому розвитку і створенні нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.

✔У конкурсі можуть брати участь підприємства з м. Добропілля (Донецька область).

❗ДЕДЛАЙН - 30 червня 2024 року

ДЕТАЛІ ТУТ https://grant.market/opp/grant-dobropillja