Проєкти рішень виконкому. Липень 2024 року

Дата: 26.06.2024 11:05

Проєкт рішення №... "Про тимчасову передачу генератора"

Проєкт рішення №... " Про передачу в оперативне управління дитячих майданчиків відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради "

Проєкт рішення №... " Про передачу в оперативне управління матеріальних цінностей відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про передачу побутової техніки сім’ям з прийомними дітьми Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на виготовлення проєктно – кошторисної документації «Капітальний ремонт зовнішніх каналізаційних систем Березанського ліцею, розташованого за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с-ще Березанка, вул. Центральна 50»."

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на виготовлення проєктно – кошторисної документації «Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (ПРУ) Ташинської гімназії Березанської селищної ради за адресою:Миколаївська область, миколаївський район, с. Ташине, вул. Садова,49»"

Проєкт рішення №... "Про повідомну реєстрацію доповнень до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради на 2023 – 2026 роки"

Проєкт рішення №... "Про встановлення тарифу на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО 3»"

Проєкт рішення №... "Про втрату чинності підпунктів 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 пункту 1 рішення виконавчого комітету від 27.04.2023 № 44"