В Березанці запрацював Центр життєстійкості
Нещодавно в Березанській громаді розпочав свою роботу ЦЕНТР ЖИТТЄСТІЙКОСТІ, який стане осередком психологічного відновлення, формування соціальних та інших психологічних навичок, які нам необхідні, аби вистояти та зміцнити свої сили.
Раніше рішенням сесії Березанської селищної ради від 5 березня 2024 року №12 для організації діяльності та забезпечення функціонування центру було виділено адмінбудівлю в Березанці по вулиці Центральній 68 (будівля колишнього відділу освіти).
У просторі життєстійкості, як визначено постановою Кабінету Міністрів від 03.10.2023 року №1049, сформована команда з 3 соціальних фахівців та психолога.
Такий центр необхідний, оскільки під час повномасштабного вторгнення ми постійно живемо під стресом та негативними емоціями. Крім того, у мешканців громади не завжди є доступ до кваліфікованої психологічної допомоги. У центрах життєстійкості вони зможуть її отримати.
У рамках проєкту особливу увагу приділятимуть розвитку батьківських навичок та догляду за дітьми, а також психологічній роботі з військовослужбовцями, ветеранами і їх родинами, підтримці внутрішньо переміщених осіб та інших незахищених верств населення. Найближчим часом кожен із просторів буде облаштований за принципами безбар’єрності, інклюзивності та безпеки.
В Центрі вже почали надавати комплексну соціальну послугу для всіх мешканців Березанської громади, які можуть звернутися за безкоштовною психологічною допомогою, за соціальним супроводом, записатись на групові та індивідуальні заняття для дорослих і дітей.
Звернутися за консультацією про те, які послуги можна отримати в центрі можна за телефоном +380663538195 – Заблоцька Віра Василівна (начальник відділу соціального захисту та охорони здоров'я Березанської селищної ради).
Програма життєстійкості є експериментальним проєктом і реалізується Міністерством соціальної політики України з 1 січня 2024 року.
Конкурс субгрантів в рамках проєкту «Підтримка суспільно важливих ініціатив в Миколаївській області», який реалізовує команда ГО «Молодь України» спільно з БО «Українська освітня платформа» та Агенцією регіонального розвитку в Миколаївській області за фінансування DanChuchAid (данська гуманітарна неурядова організація).
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)