На порядку денному комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Березанської селищній раді - важливі питання щодо забезпечення життєдіяльності громади

Дата: 24.07.2024 08:28

23 липня в залі засідань під головуванням Валерія Хоміцького відбулось засідання комісії, де розглядались питання:

- про роботу підприємств, організацій та установ громади в умовах відключень електроенергії;

- про стан підготовки підприємств, організацій та установ комунальної форми власності до опалювального сезону 2024-2025 років;

- про стан дороги О150314 «Під'їзд до селища Березанка».

З усіх питань прийнято відповідні рішення, направлені на стабілізацію проблемних питань з водопостачанням в умовах відключення електроенергії, підготовки закладів освіти, медицини та інших підприємств та організацій до роботи в зимовий період.

Щодо стану дороги О150314 «Під'їзд до селища Березанка» - будуть направлені листи та рішення комісії до обласної військової адміністрації та Агенції місцевих доріг обласного підпорядкування для додаткового обстеження стану дороги та її поточного ремонту.