Березанська територіальна громада Миколаївської області підготувала меморандум про співпрацю з ГО «Культура Демократії»

Дата: 24.07.2024 13:38

Меморандум передбачає низку ініціатив, спрямованих на соціальну підтримку та розвиток місцевої громади. Голова Березанської селищної ради Валерій Хоміцький зазначив, що допомога громадам на півдні України є надзвичайно важливим, оскільки ці регіони найбільше постраждали від бойових дій.

«Ми бачимо, що підтримка від громадських організацій та співпраця з ними відкриває нові можливості для відновлення наших громад. Це не лише про будівництво та відновлення інфраструктури, але й про підтримку населення, яке постраждало від війни», — відзначив Валерій Хоміцький.

За словами голови ГО «Культура Демократії» Лілії Леонідової, активна співпраця спрямована на відновлення та розвиток громади та забезпечення гідних умов для життя та підтримку кожного мешканця у ці складні часи.