Життєстійкість - це про допомогу!

Дата: 12.08.2024 13:21

Центр життєстійкості без кордонів, це коли фахівці не обмежуються стінами закладу та долучаються до важливих подій у своїй громаді.

🔹На Рівненщину прибув десятий цьогоріч евакуаційний поїзд. Він привіз 114 людей із Донеччини. Команда місцевого Центру життєстійкості була серед тих, хто зустрів новоприбулих на пероні.

🔸З ініціативи місцевої влади та громадських організацій, кожен із них отримав необхідну психологічну підтримку та допомогу з різних соціальних і юридичних питань.

Центри Життєстійкості – пріоритетний проєкт Міністерства соціальної політики України, який є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.