Рівні можливості для всіх українців: на платформі Дія.Освіта  зʼявився новий розділ з безбарʼєрності

Дата: 14.08.2024 09:31

Розвиваємо інклюзивне суспільство, де кожен почувається зручно та комфортно. Зібрали корисні матеріали для розвитку безбар’єрності в Україні на одній сторінці — освітні серіали, гайди та практичні посібники, створені в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

Новий розділ стане в пригоді всім — від школяра до власника бізнесу. Громадяни навчаться правильно комунікувати з різними людьми, держслужбовці дізнаються, як зробити держоргани доступнішими для людей, а підприємці будуватимуть бізнес інклюзивно.

Також у розділі з безбарʼєрності дізнаєтеся:

🖇 що таке безбарʼєрність і як її впроваджувати

🖇 як безбарʼєрне середовище впливає на життя українців

🖇 які стереотипи заважають зробити світ інклюзивним

🖇 як з повагою комунікувати з людьми, що мають бойовий досвід

Знайомтеся з принципами безбарʼєрності за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/barrier-free-and-how-are-you

Долучайтеся до створення суспільства з рівними правами та можливостями для кожного 🤝🏻

Освітні продукти на тему безбар’єрності на Дія.Освіта, флагманському проєкті Мінцифри з безбар'єрності, представлені в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Стратегія розроблена з ініціативи першої леді Олена Зеленська.