Проєкти рішень виконкому. Серпень 2024 року.

Дата: 27.08.2024 10:07

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Проєкт рішення №... ""Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про місцевий матеріальний резерв для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про визначення уповноваженим представником, публічним реєстратором, верифікатором 1  рівня Березанської територіальної громади, який опрацьовує заявки, подані власниками чи правокористувачами спортивних споруд, через електронний кабінет"

Проєкт рішення №... "Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій

та збройних конфліктів, … Олександру …, …  року народження"

та збройних конфліктів, …Владиславі …, 23 жовтня  2016  року народження"

та збройних конфліктів, … Маргариті …, …  року народження"

та збройних конфліктів, … Вероніці …, … 2015  року народження"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу Пухальській Ірині Валеріївні на вчинення правочину"

та збройних конфліктів, … Максиму … , … 2011  року народження"

та збройних конфліктів, … Валентині  …, …  року народження"

та збройних конфліктів, …Мілані …, …  року народження"

та збройних конфліктів, … Аліні …, …  року народження"

та збройних конфліктів, … Кірі …, …  року народження"

Проєкт рішення №... "Про затвердження висновку органу опіки і піклування про призначення піклувальника"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об'єкта нерухомого майна (житловому будинку) який належить  Чумаченку С.М."

Проєкт рішення №... "Про затвердження звіту виконання бюджету по Березанській селищній територіальній громаді за I півріччя 2024 року"

Проєкт рішення №... "Про діючі та економічно обгрунтовані тарифи на водопостачання по Краснянському ЖКП, Щасливському КП, КП «Березань», КП «Ташинське», КП «Дмитрівка» та Прогресівському ГКП"