Рішення виконавчого комітету від 3 вересня 2024 року

Дата: 02.09.2024 13:37

СПИСОК членів виконкому

ПРОТОКОЛ засідання виконавчого комітету

Рішення №131 "Про діючі та економічно обгрунтовані тарифи на водопостачання по Краснянському ЖКП, Щасливському КП, КП «Березань», КП «Ташинське», КП «Дмитрівка» та Прогресівському ГКП""

Рішення №132 "Про затвердження звіту  виконання бюджету по Березанській селищній територіальній громаді  за  перше півріччя 2024 року."

Рішення №133 "Про місцевий матеріальний резерв для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків  на території Березанської територіальної громади."

Рішення №134 "Про визначення уповноваженим представником, публічним реєстратором 1 рівня Березанської територіальної громади, який опрацьовує заявки, подані власниками чи правокористувачами спортивних споруд, через електронний кабінет."

Рішення №135 "Про затвердження висновку органу опіки та піклування  про призначення піклувальника."

Рішення №136 " Про надання дозволу … Ірині Валеріївні на вчинення правочину."

Рішення №137 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Вероніці Василівні 11  березня 2015 року народження."

Рішення №138 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  …Мілані Вадимівні, 18  березня 2016 року народження."

Рішення №139 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Валентині Вадимівні, 18  березня 2016 року народження."

Рішення №140 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Аліні Вадимівні, 23 серпня 2017 року народження."

Рішення №141 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Кірі  Вадимівні, 25  березня 2019 року народження."

Рішення №142 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Олександру Володимировичу, 19  квітня 2019 року народження."

Рішення №143 "Про надання статусу  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів,  … Максиму Олександровичу, 17  жовтня 2011 року народження."

Рішення №144 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( житловому будинку), який належить Чумаченку Сергію Миколайовичу."

Рішення №145 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам."