Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті?

Дата: 04.09.2024 09:57

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта.

❗️Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.

Під час надання екстреної медичної допомоги місце реєстрації та проживання значення немає. Вимагання у внутрішньо переміщеної особи, що екстрено потрапила до лікарні, електронного направлення, оплати благодійних внесків чи окремих обстежень - неправомірні.

Які послуги з безоплатного лікування інсульту отримує пацієнт? Як переконатися, що швидка відвезла пацієнта в лікарню, де лікують інсульт? Що робити, якщо в лікарні просять заплатити за медичні послуги, діагностику чи лікарські засоби?

Відповіді на ці запитання ви можете знайти за посиланням👉 https://mk.gov.ua/ua/news/?id=125862