Проєкти рішень LІІІ сесії VІІІ скликання.Жовтень 2024 року

Дата: 04.09.2024 14:16

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до Положення «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до структури «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про встановлення  надбавки  та премії секретарю  Березанської  селищної ради на 2024 рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення від 23.04.2024р. №3 «Про  надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Березанської селищної ради»   "

Проєкт рішення №... "Про дострокове припинення повноважень депутата Березанської селищної ради VIII скликання Ніколенко Любов Федорівни у зв’язку зі смертю"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми розвитку,  використання та охорони земель на території Березанської  селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на період 2025-2029 років"

Проєкт рішення №... "Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Березанської селищної територіальної громади "

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду громадянці України Терпак Руслані Володимирівні"

Проєкт рішення №... "Про  надання  дозволу  на  виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «Юкрейн Тауер Компані»"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Чабан Олені Федорівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства "

Проєкт рішення №... "Про затвердження в новій редакції Положення відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  Програми  відшкодування різниці  між затвердженими тарифами та розміром економічно обґрунтованих витрат на надання послуг з централізованого водопостачання для населення Березанської селищної ради на 4 квартал 2024 року"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці України Лозебній Оксані Петрівні"

Проєкт рішення №... "Про передачу земельної ділянки в оренду громадянину України Москвичу Олександру Аврамовичу"

Проєкт рішення №... "   Про надання дозволу громадянці Гончаренко Людмилі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки "

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ДЕРЖАВНОМУ СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ ГОСПОДАРСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛІСИ УКРАЇНИ»"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування МИКОЛАЇВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРУ З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди Токарському Сергію Валерійовичу на передачу в суборенду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва"

Проєкт рішення №..."Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №..."Про надання дозволу громадянці Ковщук Галині Анатоліївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  громадянам України "

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення громадянам України  Громовому Андрію Миколайовичу та Громовому Дмитру Миколайовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «СІНГА ЕНЕРДЖІС»"