Березанська громада
Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Центр життєстійкості Березанської громади розпочав активну роботу

Дата: 11.09.2024 08:53
Кількість переглядів: 139

10 вересня на базі ЦЕНТРУ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ Березанської громади відбулось планове заняття студентів Університету третього віку, кураторкою якого є завідувачка відділення денного перебування Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради Наталія Матвієнко.

Фото без опису

Гостей Центру радо привітала начальниця відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради Віра Заблоцька. Вона розповіла про новостворений Центр, його цілі та мету діяльності:

- Послуга з формування життєстійкості вкрай важлива, адже нині величезна кількість людей потребує соціально-психологічної підтримки. Ми всі не можемо нормально спати через ворожі атаки, переживаємо трагедії, з якими важко впоратися самостійно. В нас працює підготовлена мотивована команда, яка розширила сферу своїх послуг і долучилася до проєкту життєстійкості в нашій громаді.

Звернутися до Центру може кожен житель громади. Основне наше завдання - підтримка ментального здоров'я населення у такий непростий для країни час. Тож, звертайтеся! Не залишайтеся на самоті зі своїми проблемами!

Отже, сьогодні в затишному приміщенні Центру життєстійкості зібрались охочі створити власноруч маленьке диво. Майстер-клас з техніки декупажу для студенток Університету третього віку провела знана майстриня Березанщини, членкиня народної студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Свічадо» Адельгайда Анатоліївна Локтіонова.

Розпочався захід невеличким екскурсом в історію декупажу. Перш ніж перейти від теорії до практики, Адельгайда Анатоліївна запропонувала учасницям продумати вигляд свого майбутнього виробу.

Декупаж – це вид творчості, який розвиває художній смак, акуратність та дрібну моторику. Присутні цілковито поринули у творчість та сконцентрувалися на своїх виробах. Заняття декупажем творче і захопливе! Учасниці не просто приємно провели час, але й створили неповторні декоративні дрібнички для побуту.

Психотерапія допомагає зробити життя більш злагодженим та гармонійним. Тож після арттерапевтичного розвантаження перейшли до психологічного. Фахівчиня з соціальної роботи Анастасія Стружевська провела з відвідувачками Центру вправи з метафоричними асоціативними картками. Під час роботи з асоціаціями виникає справжній ланцюжок думок, емоцій і відчуттів, які, зрештою, дають людині відповідь на питання «чому» і «що далі». Картки використовуються для того, щоб допомогти людям організовувати свої думки, шукати нові ідеї та шляхи розв'язання проблем.

Центр життєстійкості продовжує свою роботу, підтримуючи громаду у зміцненні психічного здоров’я та розвитку особистого потенціалу. Памʼятайте, шановні наші читачі, що важливо дбати про своє ментальне здоровʼя! Якщо ви відчуваєте, що вам необхідна психологічна підтримка, не зволікайте та звертайтесь!

Адреса Центру життєстійкості: селище Березанка, вул. Центральна, 68 (тел. 0634736678). Працює Центр із 08:00 до 17:00 у будні, в суботу з 09:00 до 12.00 години можна отримати консультацію в телефонному режимі.

Нагадуємо, що Центр життєстійкості – це пріоритетний проєкт Міністерства соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» першої леді Олени Зеленської.

Проєкт "Підтримка суспільно важливих ініціатив у Миколаївській області" реалізовує команда Молодь України спільно з Українська освітня платформа та за фінансування DanChurchAid.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь