Проєкти рішень виконкому. Жовтень 2024 року

Дата: 02.10.2024 09:29

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Проєкт рішення №... "Про затвердження Плану організаційних і практичних заходів у разі несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про створення штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та інфраструктури у осінньо-зимовий період на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №... "Про схвалення Програми енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергії Березанської селищної ради на 2025-2029 роки"

Проєкт рішення №... "Про схвалення Програми попередження безпритульності домашніх тварин, надання ветеринарної допомоги та покращення санітарно-ветеринарного стану населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на 2025-2029 роки"

Проєкт рішення №.. "Про присвоєння адреси  об'єкту нерухомого майна виробничий будинок (підстанція), який належить ТОВ «ХЛІБОРОБ ПІВДЕНЬ»"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об'єкту нерухомого майна виробничий будинок (склад) який належить  ТОВ «ХЛІБОРОБ ПІВДЕНЬ»"

Проєкт рішення №..." Про присвоєння адреси  об'єкту нерухомого майна  виробничий будинок (вагова), який належить  ТОВ «ХЛІБОРОБ ПІВДЕНЬ»"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси  об’єкту нерухомого майна (житловому будинку) який належить  Москвичу М.О. "

Проєкт рішення №... " Про присвоєння адреси  об’єкту нерухомого майна  нежитлова будівля Малахівська філії Березанського ліцею"

Проєкт рішення №"Про надання дозволу на розробку паспорта прив’язки та розміщення

тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Висновку Органу опіки і піклування Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав ...  Олега Георгійовича"

Проєкт рішення №..."Про затвердження Висновку Органу опіки і піклування Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав … Валентина Миколайовича"

Проєкт рішення №... "Про затвердження   Висновку органу опіки та піклування Березанської селищної ради про визначення місця проживання малолітнього ....  Артема ...  року народження"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Висновку Органу опіки та піклування Березанської селищної ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав … Євгенія Миколайовича "

Проєкт рішення №... "Про  припинення  піклування над неповнолітньою … Ольгою Михайлівною, … року народження"

Проєкт рішення №... "Про  встановлення  піклування над неповнолітньою … Ольгою Михайлівною, … року народження"

Проєкт рішення №... "Про Березанську селищну субланку Миколаївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області"

Проєкт рішення №..."Про  передачу в оперативне  управління матеріальних цінностей

відділу освіти,  культури, молоді та спорту  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №..."Про  передачу відділу освіти,  культури, молоді та спорту

Березанської селищної ради робіт виконаних з ремонту покрівлі будівлі Ташинської філії Березанського селищного будинку культури"

Проєкт рішення №..."Про  передачу відділу освіти,  культури, молоді та спорту

Березанської селищної ради робіт виконаних з улаштування огорожі та альтанки на території Прогресівської філії  Березанського селищного будинку культури"

Проєкт рішення №..."Про  передачу КП «Березань»   Березанської селищної ради робіт з

улаштування господарчо-питного водопроводу по вулицях Космонавтів та Річковій в селі Краснопілля"

Проєкт рішення №..."Про  передачу Прогресівському ЖКП   Березанської селищної ради робіт виконаних з підключення водонапірної вежі Рожновського до водопровідної мережі та улаштування огорожі свердловини в селі Прогресівка"

Проєкт рішення №..." Про  передачу виконаних робіт з металоконструкцій  для 2-х водонапірних башт КП «Березань»  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №..."Про  передачу в оперативне управління  матеріальних  цінностей КНП РЦПМСД  Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про  передачу в господарче відання генератора КП «Щасливе»

Березанської селищної ради"