Березанська громада
Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулась 57 сесія Березанської селищної ради VIII скликання

Дата: 30.01.2025 16:33
Кількість переглядів: 96

30 січня відбулася 57 сесія Березанської селищної ради VIII скликання, під головуванням секретаря селищної ради Ірини ГОПАЙНИЧ.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання на знак шани та пам’яті про загиблих Героїв та мирного населення внаслідок агресії рф.

Депутати заслухали начальницю фінансового відділу селищної ради Ірину Дяченко, затвердили звіт про виконання бюджету Березанської селищної територіальної громади за  2024 рік та  ухвалили низку важливих рішень, які визначають напрямок роботи та розвитку громади в цьому році.

Пріоритетними напрямками залишаються підтримка Збройних Сил України, допомога родинам загиблих, поранених, військовополонених і зниклих безвісти, а також соціальний захист найвразливіших верств населення.

На порядок денний було винесено 19 питань. Рішення про внесення змін до назви та затвердження в новій редакції Статуту Комісарівського ліцею імені Героя України Артема СОБЧЕНКА Березанської селищної ради  народні обранці прийняли одностайно.

Депутатами також було прийнято рішення про затвердження  на посаду першого заступника селищного голови Володимира Миколайовича Коца. Присутні привітали його з призначенням на нову посаду та побажали успіхів у роботі.  

Окрім цього, депутати розглянули низку земельних питань, які сприятимуть подальшому розвитку територіальної громади.

Депутат селищної ради Олексій Сидорчук презентував колегам довідник “Символіка Миколаївського району”, який видала ГО “ЕКО Березань”. Видання, яке  стало результатом досліджень істориків, краєзнавців та геральдистів, дає відповіді на питання — хто ми є та до якої спільноти належимо. Два примірники Олексій Іванович подарував депутатам Вірі Заблоцькій та Людмилі Гураль, які нещодавно відсвяткували свої ювілейні дні народження.

Також перед присутніми в залі виступив Любомир Гайдамака, керівник ТОВ «Вісмар Аква»,   який поділився своїми планами щодо відкриття спортивної школи на базі Прогресівського закладу освіти. Інформацію взяли до уваги й питання буде розглядатись депутатами на подальших засіданнях сесії.

З усіма проєктами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Березанської селищної ради, які будуть оприлюднені згідно з чинним законодавством.

Фото без опису



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь