#EMPOWER: тренінг з соціальної адаптації «Спілкування без конфліктів» для учасників освітнього процесу Щасливського ліцею
Війна в Україні стала стресом для усіх учасників освітнього процесу. Тому допомоги нині потребують і діти, і їхні батьки. Таку допомогу може надати не лише практичний психолог, а також тренери та вчителі, знайомі з правилами надання першої психологічної допомоги. Для її надання достатньо знань, отриманих в межах загальноосвітнього психологічного інформування, і природної здатності проявляти співчуття та людяність.
В рамках проєкту «Крок в майбутнє через сьогодення», спрямованого на створення безпечного та сприятливого середовища для навчання, розвитку та збереження ментального здоров’я дітей, соціальними фахівцями Вірою та Анастасією проведено тренінг з соціальної адаптації «Спілкування без конфліктів» для учасників освітнього процесу Щасливського ліцею.
Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів. Це внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, навчатися, піклуватися про рідних, пам’ятаючи й про себе. Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя.
Тому проведений захід спрямований на створення позитивного мислення та дружню підтримку дитини в умовах воєнного стану, щоб вона могла відволіктися від тривожних думок та заспокоїтися.
Батьки ж у цей час змогли відвідати захід з просвіти «Відповідальне батьківство», метою якого є: формування здорової життєвої позиції щодо батьківства та зміцнення батьківського потенціалу сімей, вивчення індивідуальних особливостей дитини, її характеру та методів виховання в сім’ї.
Особлива увага при проведенні таких бесід звертається на роль матері в сім’ї, формування авторитету батька, впровадження та розвиток сімейних традицій. А головне, на що націлюють батьків наші фахівці – це безпека, здоров’я їх дітей і щоденна турбота про них.
Проєкт «Крок в майбутнє через сьогодення» реалізується у межах проєкту EMPOWER, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Європейським Союзом та реалізується GIZ Ukraine.
#EMPOWER_BMZ_EU #EU_Humanitarian_Aid #Resilient_society_GIZ
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)