2020 рік

30 Березня, 2020 р., 14:20
На позачерговому засіданні комісії з ТЕБ та НС Березанської селищної ради на порядку денному розглядалося питання щодо переведення Березанської ланки обєднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області у режим діяльності в надзвичайній ситуації.

27 Березня, 2020 р., 14:30
На позачерговій комісії з питань ТЕБ та НС Березанської селищної ради розглядали про хід виконання прийнятих додаткових заходів реагування щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби.
20 Березня, 2020 р., 16:24
20.03.2020 після засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради підписано розпорядження селищного голови, згідно з яким в Березанській громаді введено додаткові заходи реагування запобіганню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID-2019.
12 Березня, 2020 р., 17:00
12.03.2020 о 16.00, на підставі протоколу № 7 від 12.03.2020 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, в залі засідань селищної ради проведено роз’яснювальну роботу з працівниками торгівлі, закладів громадського харчування, КП «Центральний ринок» за участі помічника лікаря-епідеміолога Березанського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Миколаївської області Віри Ковальської та начальника сектору превенції Березанського відділення поліції Наталії Єрошенко.