Безкоштовна правова допомога

01 Березня, 2021 р., 12:11
Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запускає проєкт «Волонтер БПД» та запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.
23 Лютого, 2021 р., 09:59
Документи необхідні дитині для в’їзду на непідконтрольну територію
15 Лютого, 2021 р., 14:08
В останні роки набула розповсюдження ситуація, коли на викрадений (втрачений) паспорт або з використанням копії відповідного документа на громадян в банках або фінансових установах укладаються  кредитні договори. Як наслідок, на громадян лягає тягар доказування, що вони такий кредит не оформлювали.
08 Лютого, 2021 р., 13:22
Безпечне і здорове освітнє середовище є сукупністю умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та/або моральної шкоди, зокрема внаслідок недотримання вимог законодавства щодо кібербезпеки, захисту персональних даних, шляхом фізичного та/або психологічного насильства, експлуатації, дискримінації за будь-якою ознакою, приниження честі, гідності, ділової репутації (булінг або цькування), поширення неправдивих відомостей тощо), пропаганди та/або агітації, у тому числі з використанням кіберпростору.
01 Лютого, 2021 р., 15:27
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» самовільне зайняття земельної ділянки - будь-які дії, які свідчать про фактичне використання земельної ділянки за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) або за відсутності вчиненого правочину щодо такої земельної ділянки, за винятком дій, які відповідно до закону є правомірними.
28 Січня, 2021 р., 13:08
У разі несвоєчасного повернення банком банківського вкладу, законодавством передбачена певна відповідальність банку.
19 Січня, 2021 р., 13:52
Внесення змін до договору оренди земельної ділянки
15 Січня, 2021 р., 10:15
Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете у Миколаївському місцевому центрі з надання БВПД за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61 (0512)44-54-60. mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua