Безкоштовна правова допомога

21 Грудня, 2020 р., 14:07
Якщо спадкоємець протягом встановленого строку не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.
17 Грудня, 2020 р., 15:12
Посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи
14 Грудня, 2020 р., 13:26
Дії особи, якщо вона зазнала домашнього насильства
02 Грудня, 2020 р., 11:52
Вирішення спорів у досудовому порядку щодо земельних ділянок та прав на них може бути реалізоване через звернення:
25 Листопада, 2020 р., 11:33
Відповідно до статті 24 Закону України "Про звернення громадян", громадяни, особи, винні у порушенні цього Закону, несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України.
16 Листопада, 2020 р., 15:45
Визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину
02 Листопада, 2020 р., 14:50
Загальні правила (принципи) виправлення помилок у Державному земельному кадастрі:
23 Жовтня, 2020 р., 10:35
Зовсім скоро, уже цієї неділі, в Україні відбудуться місцеві вибори, на яких обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад та сільських, селищних і міських голів. Про те, як заповнювати виборчий бюлетень, Центральна виборча комісія затвердила роз'яснення, яке розмістила на своїй офіційній сторінці (https://bit.ly/3dOYcFx). Розповідаємо в нашій інфографіці, де писати галочки, плюсики та цифри, щоб ваш голос не пропав: