Безкоштовна правова допомога

12 Жовтня, 2020 р., 10:21
КРОК 1. Державна реєстрація права оренди земельної ділянки проводиться за заявою заявника до суб’єкта державної  реєстрації прав або нотаріуса.
30 Вересня, 2020 р., 09:11
Тимчасово окупована територія України (Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України"):
23 Вересня, 2020 р., 16:13
Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Згідно зі ст. 23 Сімейного кодексу України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. Досягнення шлюбного віку є юридичним фактом, який породжує у особи право на шлюб.
21 Вересня, 2020 р., 16:38
Хто має право на отримання стипендії?
11 Вересня, 2020 р., 13:40
17 укладених угод про застосування програми відновлення, 10 з яких вже виконано, відтак підлітків звільнено від кримінального покарання. Про такі результати пілотного проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщині повідомила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша під час онлайн-пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі центру.
09 Вересня, 2020 р., 11:09
Державний аграрний реєстр (далі – ДАР) – це електронний майданчик, який міститиме всю актуальну інформацію про виробника с/г продукції, через який він зможе легко, швидко та зручно отримати державну підтримку і взаємодіяти з органами державної влади.
01 Вересня, 2020 р., 16:44
На законодавчому рівні держава створила різні форми навчання, забезпечила і надала можливість отримати знання, культурні навички, професійні орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства. Зокрема, домашнє навчання поділяється на дві форми:
25 Серпня, 2020 р., 15:38
Наслідки для позичальників за кредитним договором у випадку ліквідації банку
19 Серпня, 2020 р., 12:51
Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку.