БУДІВНИЦТВО КАЛИНІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ – В РАМКАХ ПРОГРАМИ «СІЛЬСЬКА МЕДИЦИНА»

Дата: 11.12.2018 10:23

В Березанській громаді успішно ведеться будівництво Калинівської сільської амбулаторії моно-практики. Від початку будівництва даного об’єкту минулого трохи більше місяця і виконаний на сьогодні об’єм роботи добре видно. Вже зроблено кладку зовнішніх стін та внутрішніх перегородок, після чого будівельники перейдуть до встановлення покрівлі.
Доречним буде нагадати, що будівництво сучасної сільської амбулаторії відбувається в рамках президентської програми «Сільська медицина». Миколаївська область увійшла у перший пул 15-ти регіонів, де було розпочато реалізацію 14-ти проектів за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини, у числі яких і Калинівська амбулаторія.
Питання будівництва амбулаторій у сільській місцевості Миколаївщини знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації
Олексій Савченко. У Березанській об’єднаній територіальній громаді цим питанням опікується голова селищної ради Валерій Хоміцький.