Місцеві вибори-2020

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори

.

Вперше в своїх громадах зможуть проголосувати внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти, інші мобільні в межах країни виборці.

.

Також матимуть можливість обирати органи місцевого самоврядування ті громадяни, які не мають виборчої адреси через відсутність зареєстрованого місця проживання.

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Особливості нової системи виборів: як правильно проголосувати, щоб не втратити свій голос на місцевих виборах (роз'яснення)

ЧЕРГОВІ ТА ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Згідно з постановою Березанської територіальної виборчої комісії від 28.09.2020 № 13, на посаду селищного голови перших виборів депутатів місцевих та сільських, селищних, міських голів зареєстровано три кандидати:

-Бондар Світлана Анатоліївна, народилася 30 березня 1963 року, проживає в смт Березанка, самовисуванець, член партії ВО «Батьківщина», судимість відсутня.

-Токар Сергій Анатолійович, народився 02 лютого 1978 року, проживає в смт Березанка, безпартійний, судимість відсутня.

-Хоміцький Валерій Альбінович, народився 25 червня 1974 року, проживає в смт Березанка, безпартійний, судимість відсутня.

Постанова Березанської територіальної виборчої комісії Миколаївського району Миколаївської області від 28.09.2020 № 13 "Про реєстрацію кандидатів на посаду селищного голови з перших виборів депутатів міських рад та сільських, селищних, міських голів Березанської селищної ради Миколаївського району, Миколаївської області  25 жовтня 2020 року"

ВИЗНАЧЕНО КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Березанська територіальна виборча комісія Миколаївського району сформувала списки кандидатів в депутати Березанської селищної ради VIII скликання, які включено до Єдиного виборчого списку в розрізі політичних партій.

Миколаївська регіональна партійна організація Аграрна партія

Миколаївська обласна політична партія «ВО «Батьківщина»

Миколаївська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

Миколаївською крайовою організацією Народного Руху України