Відбулась спільна нарада на базі уповноваженого органу з питань пробації

Дата: 14.08.2019 09:02

Згідно Плану роботи Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області та реалізації основних напрямків діяльності на ІІ-ге півріччя 2019 року, на початку серпня 2019 року на базі уповноваженого органу з питань пробації в Березанському районі відбулась нарада за участі: начальника Березанського районного сектору філії «Центр пробації» в Миколаївській області Ходана Ігоря, начальника «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедюк Людмили, виконуючого обов’язки начальника Березанського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Мельникова Василя; провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Пилипонько Тетяни, голови ради ветеранів Березанського району - волонтера пробації Зініна Михайла та працівників районного сектору з питань пробації.

Під час засідання, начальник районного сектору з питань пробації Ігор Ходан, зосередив увагу присутніх на питаннях організації та вдосконаленні співпраці між Березанським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області з Березанською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості, «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Березанським районним відділом Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та волонтерами пробації, щодо супроводу та надання соціальних послуг клієнтам пробації, які перебувають у конфлікті із законом. Також, було піднято питання щодо допомоги клієнтам пробації - учасникам АТО в подолані труднощів, які виникають після повернення учасників бойових дій додому.

Начальник Березанського бюро правової допомоги Людмила Бенедюк зосередила увагу присутніх на реалізації проектів Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» та доповіла, що протягом 2019 року, згідно графіку спільного прийому громадян, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги в Березанському районному секторі з питань пробації було здійснено прийом 100 % клієнтів пробації, яким було надано кваліфіковані відповіді на проблемні питання та вручено інформаційні буклети.

Виконуючий обов’язки начальника Березанського районного відділу ДРАЦС Василь Мельников доповів присутнім, що протягом 2019 року до відділу звернувся один клієнт пробації щодо реєстрації актового запису про народження дитини.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Пилипонько Тетяна зосередила увагу присутніх на нових підходах до співпраці у сфері соціалізації засуджених, про ринок праці, актуальні професії, можливості працевлаштування та ознайомила з процедурою проведення соціального супроводу під час працевлаштування.

Також, довела до учасників наради інформацію, що в 2019 році, за направленнями Березанського районного сектору з питань пробації, до філії центру зайнятості для постановки на облік та подальшого працевлаштування звернулися 6 осіб, з них двоє

учасників бойових дій.

Голова ветеранської організації - волонтер пробації Михайло Зінін доповів присутнім, що протягом 2019 року зустрівся майже з усіма клієнтами пробації Березанського району. Деяким особам, які опинилися в конфлікті із законом, на забезпечення їх економічних потреб,  було надано продуктові набори та необхідні речі, відповідно до їх вікових категорій. На сьогодення ветеранська організація найбільш опікується учасниками АТО, які повернулися додому. Нажаль серед цієї категорії є особи, які вчинили кримінальні правопорушення.

На останок, начальник районного сектору Ходан Ігор резюмував, що лише у плідній співпраці, шляхом всебічного охоплення клієнтів пробації  ми зможемо досягти спільної мети – безпеки суспільства.

Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області