Березанська громада

Миколаївська область

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

 перший заступник селищного голови, каб. № , тел. (066)9384789 , графік роботи: 8.00-17.15, у п'ятницю з 8.00 до 16.00, обідня перерва 12.00-13.00, вихідні - субота, неділя

Народилася 25 листопада 1982 року в м. Тирасполь, Молдова. Навчалася у Березанській ЗОШ, яку закінчила в 2000 році. У цьому ж році вступила до Миколаївського державного аграрного університету на економічний факультет. По закінченню вузу в 2005 році отримала спеціальність «Менеджмент організацій».

Трудову діяльність розпочала в 2006 році в Ощадбанку на посаді спеціаліста по обслуговуванню юридичних осіб.  У цьому ж році вступила на заочне відділення до Київського університету внутрішніх справ України. Закінчила вуз у 2010 році, отримала диплом за фахом «Правознавство».

З 2016 року трудову діяльність продовжила в Березанській селищній раді на посаді юрисконсульта. На початку 2018 року переведена на завідувача юридичного сектору селищної ради. Рішенням сесії з 01.01.2019 року затверджена на посаду першого заступника селищного голови Березанської селищної ради.

Рішенням I сесії VIII скликання від 11.12.2020 № 23 І. В. Компанієнко затверджено за її згодою на посаді першого заступника Березанського селищного голови.

Виховує доньку.

 

Графік особистого прийому громадян першим заступником голови селищної ради

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО

Ірина Володимирівна

вівторок та четвер

         щотижня

з 8.00 до 17.00

(066)9384789

смт Березанка

вул. Центральна, 33

ІІ поверх

( кабінет першого заступника)

 

Примітка: прийом громадян з особистих питань проводиться в приміщенні селищної  ради за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 33 з 8.00 до17.00 год.

Попередній запис проводиться у приймальні селищної ради, або за телефоном 0661905142 до 11.00 год. дня, що передує дню прийому. 

 

ГРАФІК

особистих виїзних прийомів громадян  головою Березанської  селищної ради, першим заступником селищного голови, заступником з питань діяльності виконавчих органів, секретарем  ради, керуючим справами (секретарем) виконкому на 2021 рік

Населені пункти

 

 

Голова селищної ради

ХОМІЦЬКИЙ

Валерій Альбінович

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО

Ірина Володимирівна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів селищного голови

КРАВЦОВА

Людмила Іванівна

Секретар селищної ради

ГОПАЙНИЧ

Ірина Миколаївна

Керуюча справами

(секретар) виконавчого комітету

КЛІЩЕНКО

Наталія Семенівна

Малахове

13 січня

  16 лютого

 

03 червня

05 листопада

Дмитрівка

10  лютого

20 квітня

 

12 серпня

01 жовтня

Комісарівка

10  лютого

20 квітня

 

12 серпня

01 жовтня

Калинівка

10 березня

15 червня

20 травня

09 вересня

03 грудня

Щасливе

14 квітня

20 липня

17 серпня

12 жовтня

02 червня

Матіясове

12 травня

12 травня

15 жовтня

 10 листопада

08 січня

Андрієво-Зорине

12 травня

15 червня

19 липня

 14 січня

05 квітня

Василівка

16 червеня

19 січня

21 жовтня

13 травня

05 березня

Лимани

14 липня

17 серпня

16 вересня

07 жовтня

05 листопад

Вікторівка

14 липня

 17  серпня

16 вересня

07 жовтня

05 листопад

Красне

18 серпня

21 вересня

21 жовтня

11 листопада

04 червня

Краснопілля

15 вересня

19 жовтня

18 листопада

09 грудня

07 травня

Ташине

13 жовтня

16 листопада

16 грудня

08 квітня

05 лютого

Прогресівка

17 листопада

21 грудня

17 червня

08 липня

03 вересня

 

 

Функціональні обов'язки першого заступника селищного голови

(згідно з розпорядженням № 170-р.о. від 28.05.2021)

1.Організовує складання та подання на затвердження ради проекту бюджету  селищної ради. 2.  Вживає  заходи щодо виконання бюджету селищної ради.

 3.Забезпечує здійснення власних і делегованих повноважень виконавчого комітету селищної ради у сфері соціально-економічного розвитку, планування, обліку, у галузі бюджету, фінансів і кредитів.

4.  Контролює  в установленому порядку фінансування видатків з місцевого бюджету. 5.Координує роботу  по об'єднанню на договірних засадах коштів відповідного місцевого бюджету та інших місцевих бюджетів для виконання спільних проектів або для спільного фінансування комунальних підприємств, установ та організацій, вирішення інших питань, що стосуються спільних інтересів територіальних громад.

6.Здійснює відповідно до закону контроль за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.

7.Здійснює  реалізацію політики Березанської селищної ради щодо фінансового забезпечення  і соціального розвитку громади.

8.Контролює  здійснення у встановленому законом порядку фінансування видатків з місцевого бюджету:

  • об'єднання на договірних засадах коштів місцевого бюджету громади та інших місцевих бюджетів для виконання спільних проектів або для спільного фінансування комунальних підприємств, установ та організацій, вирішення інших питань, що стосуються спільних інтересів громади;
  •  здійснення відповідно до законодавства контролю за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету на підприємствах і в організаціях незалежно від форм власності.

9.Забезпечує дотримання вимог чинного законодавства у сфері державних  закупівель (тендерного законодавства).

10.Реалізовує державну політику у галузі освіти, культури, молоді та спорту.

11.Забезпечує формування та реалізацію державної політики в територіальній громаді з питань сім’ї молоді та дітей, охорони материнства і дитинства, створення сприятливих умов для фізичного розвитку зазначених категорій, забезпечення їх рівних прав і можливостей.

12.Координує роботу закладів освіти, культури, молоді та спорту, що належать до сфери управління селищної ради,  в частині їх матеріально-фінансового забезпечення.

13.Розробляє прогнози  розвитку мережі закладів  освіти, культури для врахування їх  при підготовці програм соціально-економічного розвитку.

14. Контролює питання надання соціальних послуг населенню з питань:

       -забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про соціальний захист та соціальне обслуговування населення;

     - забезпечення на території громади реалізації політики з питань підтримки багатодітних сімей, залучення їх до активної громадської діяльності, надання їм соціальної, психологічної, правової допомоги та здійснення заходів, спрямованих на запобігання насильства в сім’ї;

       - здійснення комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання;

       - надання допомоги громадянам у оформленні  щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також раз на рік субсидії на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива, відповідно до вимог чинного законодавства.

15.Контролює здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах  денного перебування, а також проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню  в складні життєві обставини осіб, сімей, дітей та молоді, здійснення соціального супроводу осіб, сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих  обставинах і потребують  сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.

 16.Контролює забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей, підтримки сім'ї, попередження насильства в сім'ї:

   - виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, підтримка та надання їм соціальних послуг;

   - ведення обліків сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які залишилися без піклування батьків, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів;

   - забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми,  влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї;

  - визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території селищної ради  становища сімей з дітьми, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

  - здійснення контролю за цільовим використанням соціальної допомоги сім'ям з дітьми і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей;

  - здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

 17.Здійснює контроль за   своєчасним та якісним наданням  адміністративних послуг.

  18.Здійснює контроль за організацією правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів Березанської селищної ради та її виконавчими органами, а також посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, роз’яснення чинного законодавства України, захист прав та законних інтересів селищного голови, селищної  ради, та її виконавчих органів у судах та інших органах, своєчасне застосування правових норм при здійсненні своїх повноважень виконавчими органами ради та їх посадовими особами.

19.  Забезпечує підготовку проектів рішень сесій ради, виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, з питань що відносяться до його повноважень.

  20. Вирішує за дорученням селищного голови або селищної ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та виконавчих органів ради.

22. Співпрацює з Асоціаціями.

 21. За посадою  є членом виконкому та бере участь у засіданнях виконкому.

22.Очолює: комісії відповідно до своїх повноважень.

23.Координує діяльність :

  • фінансового відділу;

-     відділу бухгалтерського обліку та звітності;

    -     відділу  освіти, культури, молоді та спорту ;

  • відділу соціального захисту населення;
  • служби у справах дітей;
  • центру соціальних служб;
  • центру надання соціальних послуг;
  • центру надання адміністративних послуг;
  • юридичного сектору.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь