Миколаївська область, Березанський район

Перший заступник селищного голови

КОМПАНІЄНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА

перший заступник селищного голови

Народилася 25 листопада 1982 року в м. Тирасполь, Молдова. Навчалася у Березанській ЗОШ, яку закінчила в 2000 році. У цьому ж році вступила до Миколаївського державного аграрного університету на економічний факультет. По закінченню вузу в 2005 році отримала спеціальність «Менеджмент організацій».

Трудову діяльність розпочала в 2006 році в Ощадбанку на посаді спеціаліста по обслуговуванню юридичних осіб.  У цьому ж році вступила на заочне відділення до Київського університету внутрішніх справ України. Закінчила вуз у 2010 році, отримала диплом за фахом «Правознавство».

З 2016 року трудову діяльність продовжила в Березанській селищній раді на посаді юрисконсульта. На початку 2018 року переведена на завідувача юридичного сектору селищної ради. Рішенням сесії з 01.01.2019 року затверджена на посаду першого заступника селищного голови Березанської селищної ради.

Заміжня, виховує доньку.