Світ починається з любові

Дата: 16.02.2019 20:29

Суботнього ранку 16 лютого в районній бібліотеці для дітей відбувся сімейний квест «Світ починається з любові». Цей захід працівники бібліотеки влаштували для вихованців Центру раннього розвитку дитини «Веселка» з метою прищеплення любові до рідних, до природи, до тварин. А відбувалося все за допомогою казкових героїв і дитячої художньої літератури відомих українських та зарубіжних письменників.

Квест проводився з використанням вивченої лексики англійської мови; пальчикових ігор для розвитку та мислення дитини; малювання та складання казок на розвиток дитячої фантазії; відгадування загадок, використанням родинних обіймів, адже учасниками квесту поряд з дітьми були їхні батьки, котрі надихали і підтримували своїх чад в інтелектуальних завданнях та іграх.

За час цікавого заходу дітки почули багато нового і цікавого, відчули щасливі миті родинної ідилії, навчилися сприймати навколишній світ, зокрема, маленьких мешканців тваринного світу, по-новому – з любов’ю.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису