Спільна нарада служби пробації, сектору превенції та виконавчої служби

Дата: 20.02.2019 19:45

20 лютого начальник  Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан провів спільну нараду з начальником сектору превенції Березанського відділення поліції Наталією Єрошенко та виконуючим обов’язки начальника Березанського відділу Державної виконавчої служби Григорієм Білоусовим з метою налагодження співпраці між органами Національної поліції, Державної виконавчої служби та «Центром пробації».

Під час наради було  розглянуто низку питань щодо координації дій, спрямованих на поглиблення взаємодії та своєчасного отримання інформації про вчинення  суб’єктами пробації адміністративних правопорушень, вчасне одержання копій протоколів про адміністративні правопорушення та постанов про накладення адміністративного стягнення.

За результатами наради було відпрацьовано механізми дій щодо поліпшення взаємодії та безбар’єрного і вчасного отримання запитуваної інформації.

Начальник Березанського районного сектору Ігор Ходан подякував присутнім за плідну співпрацю та взаєморозуміння протягом багатьох років, та наголосив, що немає проблемних питань, які  неможливо було б вирішити спільними зусиллями.