Зустріч з підприємцями

Дата: 06.03.2019 15:52

6 березня о 14.00 в залі засідань Березанської селищної ради відбулася робоча зустріч представників місцевого самоврядування та підприємців з метою відбору кандидатів до робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської об’єднаної територіальної громади (далі – Робоча група).
На зустрічі були присутні: представники Березанської селищної ради та підприємці Анатолій Чудний, Олена Половець, Надія Москвич, Денис Болдусєв.
Перший заступник голови селищної ради Ірина Компанієнко ознайомила присутніх з перспективами громади, які відкриваються завдяки впровадженню стратегічного планування діяльності Березанської ОТГ.

Анатолій Чудний висловив свою думку щодо необхідності стратегічного планування в нашій громаді, яка має певні проблеми, зокрема в комунальній сфері.

За підсумками обговорення Олена Половець запропонувала внести  до Робочої групи від когорти підприємців кандидатури Анатолія Чудного та Дениса Болдусєва, які було прийнято одноголосно.

У фінальній частині зустрічі її учасники домовилися про подальшу співпрацю в стратегічному плануванні громади.