У Березанській громаді дбають про дозвілля дітей

Дата: 10.10.2019 08:36

10 жовтня селищний голова Валерій Хоміцький побував  у Адамівці (Березанка) та Матіясовому на об’єктах, де ведеться робота по встановленню дитячих ігрових майданчиків. Перевірив якість проведених робіт, поспілкувався з місцевими жителями, які дякували селищному голові за турботу про дітей.

До завершення облаштування обох майданчиків залишилося зовсім мало – облагородити місцину. Доречно буде сказати, що в цих населених пунктах з моменту їх заснування (а це немалий відрізок часу) таких майданчиків ніколи не було. А тепер дітвора матиме змогу погойдатися на яскравій гойдалці, покружляти на каруселях, побігати по містку, посидіти на лавочці почитати книжку чи заглянути в гаджет. Одним словом,  керівництво громади дбає про дозвілля дітей.