Новорічний святковий концерт в Березанці

Дата: 28.12.2019 20:39

28 грудня в Березанському селищному Будинку культури відбувся святковий Новорічний концерт та традиційне відкриття центральної ялинки. Голова селищної ради Валерій Хоміцький вітав учасників святкового заходу з наступаючим Новим роком і бажав усім гарного настрою, любові й достатку в родинах.

На святкуванні відбулося нагородження переможців конкурсу на краще новорічне оформлення установ, організацій, підприємств «Березанка новорічна», який проводився у трьох номінаціях з 12 по 26 грудня.

За «Краще новорічне оформлення комерційного об’єкту» нагороджено ПП Поліну Синицю (Магазин «Гастроном»).

За «Краще новорічне оформлення бюджетної/державної установи»

І місце отримав Березанський селищний Будинок культури (директор Ірина Малінська);

ІІ місце розділили Березанська районна бібліотека (директор Євгенія Туманова) та Березанський заклад загальної середньої освіти (директор Альона Радченко);

ІІІ місце розділили Березанський селищний будинок творчості школярів (директор Тетяна Локтіонова) та Березанський районний центр зайнятості (директор Олексій Кравцов).

За «Краще новорічне оформлення подвір’я»

І місце отримала Алла Датій, вул Шевченка, 61;

ІІ місце розділили Віталій Михайлюк, вул Будівельників, 10 та Оксана Сіліна, провулок Млиновий, 5;

ІІІ місце - Маргарита Колібабчук, вул Будівельників, 9.

Переможці конкурсу отримали подарунки.