Надання клієнтам пробації безоплатної правової допомоги

Дата: 09.01.2020 11:00

У рамках Меморандуму про співпрацю  та  графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 9 січня 2020 року головним спеціалістом  відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Олена Новіченко-Дель (Елена Новиченко-Дель), спільно з працівниками районного сектору на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» було проведено зустріч з клієнтами пробації.

В ході спільного прийому громадян Олена Олексіївна надала розлогі роз’яснення клієнтам пробації щодо можливості реалізації свого права на безоплатну  правову допомогу, а також ознайомила з завданнями загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Протягом спільного прийому, семи клієнтам пробації було надано консультації з проблемних питань та окреслено шляхи їх вирішення, а також з метою розширення доступу суб’єктів пробації до безоплатної правової допомоги  присутнім було вручено відповідні інформаційні буклети.