Проєкти рішень чергової XXXII сесії VII скликання від 07.2020

Дата: 25.06.2020 12:42

Проєкт рішення №... "Про стан фінансово-господарської діяльності КП  «Березань» за  ІІ квартал 2020 року"

Проєкт рішення № ... "Про затвердження проєкту «Реконструкція водопостачання у смт. Березанка Березанського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєктно-кошторисної документації «Реконструкція водопостачання у смт. Березанка Березанського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про співфінансування проекту «Реконструкція водопостачання у смт. Березанка Березанського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №... "Про припинення господарського відання комунального майна комунальному підприємству «Березань» Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області"

Проєкт рішення №... "Про створення юридичної особи комунального підприємства «Тилігул»Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області та затвердження його Статуту"

Проєкт рішення №... "Про внесення  змін до додатку 1 рішення Березанської селищної ради від 23.03.2017 року № 15  «Про створення конкурсної комісії Березанської селищної ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) "

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на розробку звіту про експертну грошову оцінки земельної ділянки"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України Расторгуєву Володимиру Миколайовичу, Дядюку Олегу Анатолійовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до пункту 1 рішення від 17.05.2019 року № 56 чергової XХІ  сесії VII скликання «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 49 років з подальшим правом викупу малому приватному підприємству «СКБ САЛЮТ»

Проєкт рішення №... "Про погодження на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Проєкт рішення №... " Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Постіці Дмитру Володимировичу"

Проєкт рішення №... "Про надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду"

Проєкт рішення №... "Про звернення до Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області з клопотанням щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"

Проєкт №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"

Проєкт рішення №... "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"

Проєкт №... "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"

Проєкт рішення № ... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність"